MÖBLER / Skåp & hyllor / Allmogeskåp 9119077
nr 911 9077
Allmogeskåp
1800-tal, cm, längd: 109 cm, bredd: 45 cm, höjd: 199 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 15 september 2014
kl 19:03:59
15/9 18:58:59